• Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 19.00
 
telefon
506 099 831
 
 
email
info@wolplan.pl
 
 
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 19
 
 
 
adres

BAU PROFI Sp. z o.o.
Ul. Złotoryjska 186
59-220 Legnica

 
 
Działamy na terenie całej Polski.
Płynny jastrych dostarczamy przy pomocy mixmobilu, tj. mobilnego silosu dwukomorowego wyposażonego we własny napęd i zestaw węży. W przypadku małych realizacji możemy dojechać mniejszym pojazdem. Posadzkę wykonuje nasza profesjonalna, przeszkolona ekipa.
Odległość i czas dostawy nie stanowią dla nas problemu. 
 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji jastrychów samorozlewnych, a naszymi sztandarowymi produktami są wylewki anhydrytowe o nazwie WOLPLAN wytwarzane w różnych klasach wytrzymałości. Jastrychy WOLPLAN posiadają właściwości samopoziomujące.

Zanim dokonasz zakupu skontaktuj się z nami!

Uzgodnimy wszystkie szczegóły, dobierzemy odpowiednią klasę materiału do Twojej budowy i sprawdzimy aktualne terminy realizacji.

 
 
 

WOLPLAN GENEO® - najnowocześniejszy produkt wśród posadzek anhydrytowych

WOLPLAN GENEO® jest gotowym płynnym jastrychem powstałym na bazie bezwodnego siarczanu wapnia (anhydrytu). Dzięki swoim właściwościom rozpływnym i samopoziomującym oraz świetnemu przewodnictwu cieplnemu, doskonale nadaje się do wykonania wylewki na ogrzewanie podłogowe. Materiał ten wiąże bezskurczowo, nie wymaga zatem stosowania zbrojenia oraz umożliwia w dużej mierze rezygnację ze szczelin dylatacyjnych (aż do 200 m2 powierzchni z ogrzewaniem podłogowym, lub 900 m2 bez ogrzewania). Daje to możliwość dowolnego ułożenia na nim okładzin podłogowych takich jak glazura, drewno, laminat bądź podłogi żywiczne, bez większych dodatkowych zabiegów. Zmniejsza to diametralnie koszt i czas wykonania całej podłogi.

WOLPLAN GENEO® powstaje na bazie anhydrytu mineralnego. Jest więc produktem pozyskanym w oparciu o naturalną kopalinę, w pełni ekologicznym i pozbawionym wszelkich zanieczyszczeń. Czystość i naturalny charakter naszego produktu podkreśla jego biało-szary kolor widoczny na zdjęciach przykładowych realizacji na dole strony. Poniżej znajduje się zdjęcie przedstawiające naturalny anhydryt.


WOLPLAN GENEO® nadaje się doskonale do wykonania wylewki na ogrzewanie podłogowe. Bardzo wysoki współczynnik przenikania ciepła rzędu 2 W/m*K gwarantuje, iż podłoga w ciągu godziny osiągnie temperaturę 30oC. Daje to duże korzyści finansowe poprzez możliwość obniżania temperatury na czas w którym nikogo nie ma w pomieszczeniu. Powrót do optymalnej temperatury zajmie jedynie godzinę. Ponadto wysoki współczynnik przenikania ciepła eliminuje efekt gorącej podłogi i jego niepożądane działanie na stawy i układ krążenia. Szybkość, z jaką nagrzewa się system WOLPLAN® przedstawia film przygotowany przez Pracownie Techniki Ogrzewania:

link do filmu

Czas wysychania jastrychu WOLPLAN GENEO® został skrócony do minimum. Już po dwunastu godzinach od wylania posadzki istnieje możliwość chodzenia po niej i wykonywania drobnych prac wykończeniowych. Natomiast po czterdziestu ośmiu godzinach Geneo osiąga obciążalność warunkową. Jest to czas o połowę krótszy, niż gwarantowany przez inne produkty, zatem dwa razy szybciej będzie można zająć się dalszymi etapami prac. Procedurę pierwszego rozgrzania można rozpocząć już po dwóch dniach, a korzystać z ogrzewania po czterech.

Pozostałe właściwości WOLPLAN GENEO® zawarte są w karcie produktu dostępnej tutaj.

Służymy fachową pomocą oraz doradztwem w dziedzinie posadzek oraz systemów grzewczych. Mamy na swoim koncie dziesiątki udanych realizacji i zadowolonych klientów. Zachęcamy do wyboru jastrychu WOLPLAN GENEO®, posadzki nowej generacji, ponieważ:

-zastosowanie obniża koszt inwestycyjny budowy

-przyspiesza proces budowy

-zapewnia niezliczone możliwości wykończenia podłogi

-obniża koszty eksploatacyjne przy ogrzewaniu podłogowym

-produkt jest w pełni ekologiczny i czysty - pozbawiony toksyn

-ma dobry wpływ na zdrowie i finanse użytkownika

Szukasz innych posadzek? Szukasz posadzki, która nada się na zewnątrz? Sprawdź nasz najnowszy produkt - samorozlewny jastrych cementowy: link

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy fachowe wykonanie usługi i zadowolenie klienta!


 

link do zdjecia link do zdjecia

link do zdjecia link do zdjecia

link do zdjecia link do zdjecia