• Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 19.00
 
telefon
506 099 831
 
 
email
info@wolplan.pl
 
 
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 19
 
 
 
adres

BAU PROFI Sp. z o.o.
Ul. Złotoryjska 186
59-220 Legnica

 
 
Działamy na terenie całej Polski.
Płynny jastrych dostarczamy przy pomocy mixmobilu, tj. mobilnego silosu dwukomorowego wyposażonego we własny napęd i zestaw węży. W przypadku małych realizacji możemy dojechać mniejszym pojazdem. Posadzkę wykonuje nasza profesjonalna, przeszkolona ekipa.
Odległość i czas dostawy nie stanowią dla nas problemu. 
 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji jastrychów samorozlewnych, a naszymi sztandarowymi produktami są wylewki anhydrytowe o nazwie WOLPLAN wytwarzane w różnych klasach wytrzymałości. Jastrychy WOLPLAN posiadają właściwości samopoziomujące.

Zanim dokonasz zakupu skontaktuj się z nami!

Uzgodnimy wszystkie szczegóły, dobierzemy odpowiednią klasę materiału do Twojej budowy i sprawdzimy aktualne terminy realizacji.

 
 
 

WOLPLAN® CA - nowoczesna posadzka anhydrytowa

WOLPLAN® CA jest gotowym płynnym jastrychem powstałym na bazie bezwodnego siarczanu wapnia (anhydrytu). Dzięki swoim właściwościom rozpływnym i samopoziomującym oraz świetnemu przewodnictwu cieplnemu, doskonale nadaje się do wykonania wylewki na ogrzewanie podłogowe. Materiał ten wiąże bezskurczowo, nie wymaga zatem stosowania zbrojenia oraz umożliwia w dużej mierze rezygnację ze szczelin dylatacyjnych (aż do 200 m² powierzchni z ogrzewaniem podłogowym, lub 900 m² bez ogrzewania). Daje to możliwość dowolnego ułożenia na nim okładzin podłogowych takich jak glazura, drewno, laminat bądź podłogi żywiczne, bez większych dodatkowych zabiegów. Zmniejsza to diametralnie koszt i czas wykonania całej podłogi. 


WOLPLAN® CA to w pełni syntetyczny produkt. Otrzymywany jest podczas reakcji przetwarzania fluorytu (szeroko rozpowszechnionego minerału). W tych procesach otrzymuje się niezwykle czysty i stabilny produkt, który jakościowo jest niemal identyczny jak anhydryt naturalny. Kolor tego produktu, podobnie jak anhydrytu naturalnego, jest biało-szary. Zdjęcie poniżej przedstawia fluoryt.


WOLPLAN® CA nadaje się doskonale do wykonania wylewki na ogrzewanie podłogowe. Bardzo wysoki współczynnik przenikania ciepła rzędu 1,8 W/m*K gwarantuje, że podłoga w ciągu godziny osiągnie temperaturę 30ºC. Daje to duże korzyści finansowe poprzez możliwość obniżania temperatury na czas w którym nikogo nie ma w pomieszczeniu. Powrót do optymalnej temperatury zajmie jedynie godzinę. Ponadto wysoki współczynnik przenikania ciepła eliminuje efekt gorącej podłogi i jego niepożądane działanie na stawy i układ krążenia. Szybkość, z jaką nagrzewa się system Wolplan przedstawia film przygotowany przez Pracownie Techniki Ogrzewania:

link do filmu

Czas wysychania jastrychu WOLPLAN® CA jest bardzo krótki. Już po czterdziestu ośmiu godzinach od wylania posadzki istnieje możliwość chodzenia po niej i wykonywania drobnych prac wykończeniowych. Natomiast po pięciu dniach Syntheo osiąga obciążalność warunkową. Po czterech dniach można uruchomić ogrzewanie podłogowe.

Pozostałe właściwości WOLPLAN® CA zawarte są w karcie produktu dostępnej tutaj.

Służymy fachową pomocą oraz doradztwem w dziedzinie posadzek oraz systemów grzewczych. Mamy na swoim koncie dziesiątki udanych realizacji i zadowolonych klientów. Zachęcamy do wyboru jastrychu WOLPLAN® CA ponieważ:

-zastosowanie obniża koszt inwestycyjny budowy

-zapewnia niezliczone możliwości wykończenia podłogi

-obniża koszty eksploatacyjne przy ogrzewaniu podłogowym

-produkt jest w pełni ekologiczny i czysty - pozbawiony toksyn

-ma dobry wpływ na zdrowie i finanse użytkownika

Szukasz innych posadzek? Szukasz posadzki, która nada się na zewnątrz? Sprawdź nasz najnowszy produkt - samorozlewny jastrych cementowy: link

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy fachowe wykonanie usługi i zadowolenie klienta!


 

link do zdjecia link do zdjecia

link do zdjecia link do zdjecia

link do zdjecia link do zdjecia